O mně

Jmenuji se Starynec Jurij (Linkedin). Začal jsem psát tento blog, abych mohl šířit svoje myšlenky a inspiraci. Nejsem další Elon Musk ani Enstein. Jsem jenom člověk, který má rád, když se věci dělají pořádně. Je jedno, co dělám snažím se to dělat na 100 %. Nebudu vám tvrdit, že jsem perfekcionista, protože pokud to nějaký programátor tvrdí, tak jeho kód se nikdy nedostane do testingu. Vlastně už mluvím o programování. Tomuto oboru se závodně věnuji osmým rokem. Rozdíl mezi amatérem a profesionálem je v tom, že amatér to dělá rád, profesionál se tím navíc živí.

V dnešní době všichni chtějí rychlé výsledky, rychlé peníze, rychlý život, ale Řím se taky nepostavil za den. Je to každodenní vzdělávání a posouvání se dál. Nerad stojím na místě, nerad stagnuji. Každý den se vzdělávám a posouvám se dál. Stojím si za názorem, že čím víc toho člověk umí, tím víc je člověkem. Poznání je to, co v dnešní době odděluje lidi od stáda.

Jsem šťastným otcem, který si uvědomil, že práce není všechno. Díky otcovství jsem se naučil mnohem lépe hospodařit se svým volným časem, protože to je nejdražší měna, kterou vlastníme. Zjistil jsem, že umět vypnout a nevěnovat se práci je větší dřina než práce. Učím se a budu se učit dál. Abyste byli v aktuálním dění sledujte mě na linkedinu nebo instagramu.