Bonusové podcasty na Pickey
#52 Datařina v bance, Marie Kalkusová

#52 Datařina v bance, Marie Kalkusová

V mém novém podcastu o “Datařina v bance” se dostanete do nitra největší banky v České republice a získáte jedinečný pohled na to, jak datařina funguje a proč je klíčová pro úspěch.

Nabídneme vám exkluzivní příběhy a praktické tipy od mého hosta Marie Kalkusové (https://www.linkedin.com/in/marie-kalkusová/), která je skutečným odborníkem na data. Dozvíte se, jak se stát úspěšným datařem a jaké dovednosti a znalosti jsou potřebné pro tuto roli.

Rozhodování na základě dat je v dnešním světě nezbytné, a my vám ukážeme, jak banka využívá datařinu jako základ všech svých strategických rozhodnutí. Zjistíte, jak spravovat datové katalogy a minimalizovat redundanci reportů, což vede k efektivnímu využití dat a lepšímu rozhodování.

V podcastu se dotkneme také důležitého tématu validace dat, abyste se ujistili, že využíváte správná a spolehlivá data. Získáte náhled na proces vyhledávání potřebných dat a pochopíte, jak díky nim můžete dosáhnout správných rozhodnutí.

Nenechte si ujít fascinující příběhy o využití dat při výběru nové pobočky a pochopíte, jak banka využívá veřejně dostupná data k dosažení konkurenční výhody. Zjistíte také, jak banka investuje do interní edukace o datech a jaký význam má role architekta při vytváření efektivní datařiny.

Bonusová část na pickey: www.pickey.cz

Poslouchat v Apple Podcasts

Sledujte mě na instagramu, také mě najdete na LI. Pokud se Vám moje tvorba líbí dejte mi prosím pěkné hodnocení na platformě, na které posloucháte.